English
English

Değerler

GÜNKEM’in başarısı; sarsılmaz temel değerlerine olan bağlılıktan gelir. Tüm faaliyetlerimiz ve iş ortaklarımızla olan ilişkilerimiz, bizi rakiplerimizden ayıran ve en iyi hizmeti ulaştırmamıza yardımcı olan değerlerimizle tanımlanmıştır.

GÜNKEM’de yüksek standartlarda, etik değerlere ve entegrasyona kendimizi adadık. Bu bilinçle müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevreye ve hizmet ettiğimiz topluma karşı sorumlu olduğumuzun farkındayız ve bu sorumluluğun gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

GÜNKEM’de güvenlik daima önce gelir. Tüm operasyonlarımızda ‘sıfır kaza’ parolasıyla hareket ederek, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın ve içinde yaşadığımız çevrenin sağlık ve güvenliğini teminat altına alırız.

GÜNKEM çalışanları olarak, birbirimize saygı, sevgi ile yaklaşır ve yeteneklerimizi geliştiririz. Tüm çalışanlarımızın bireysel sorumluluk almalarını ve yüksek performans sergilemelerini bekleriz.

İnanıyoruz ki farklılığı insanlar yaratırlar. Yaratıcılıkları ve bilgileri doğrultusunda güzel fikirler, büyük iş başarılarına dönüşür.
GÜNKEM’in her zaman ilklerin temsilcisi olması, işte bu yüzdendir!

Biliyoruz ki bilgimiz ve tecrübemiz, bizi diğerlerinden ayıran farkımızdır. Kaliteli ve doğru ürünleri, teknik destek ve ticari bilgimizle birleştirerek tüm ilişkilerimize değer katıyoruz.

Girişimci ruhumuz her yerde kendisini gösterirken, hızlı strateji belirleme ve karar alma yeteneklerimizle sürdürülebilir büyümeyi devam ettiriyoruz.

References 01
References 02
References 03
References 04
References 05
References 06
References 07
References 08
References 09
References 10
References 11
References 12
References 13
References 14
References 15
References 16
References 17
References 18
References 19
References 20
References 21