English
English

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Gün geçtikçe doğal kaynaklarımız azalıyor ve doğru ürünü, doğru yerden, uygun koşullarda tedarik etmek zorlaşıyor.

Tüm bunlarla birlikte yaşadığımız doğaya karşı da sorumluluklarımız artıyor, sürdürülebilir ekonomik ve bireysel gelişimin yanında, çevre bilincimizi ve uyumluluğumuzu da geliştirmemiz gerekiyor.

Ulaşım

Günkem’ de daima en yeni ve en çevreci motor özelliklerine sahip araçları tercih ediyoruz. Bu sayede daha az karbondioksit gazı salınımı yapıyoruz.

Enerji tüketiminde verimlilik

Harekete duyarlı aydınlatma ve otomatik ısıtma sistemlerinin kullanılmasıyla, çalışmanın olmadığı saatlerde ve yerlerde enerji tüketimini sıfırlıyoruz. Bu sayede makul seviyelerde sera gazı salınımı ile çok daha az doğal kaynak tüketiyoruz.

Geri dönüşüm

Tüm tesislerimizde “Atıkları Yerinde Ayırma” parolasıyla kağıt, cam, plastik, metal ve pil gibi farklı maddelerin ayrı geri dönüşüm toplama kaplarında toplanmasını sağlıyoruz. Bu sayede hem çevremize, hem de bulunuyoruz.

Su tüketiminde azalma

Temiz suyu etkili ve mümkün olduğu kadar az tüketmek bizim için öncelikli bir konu. Akıllı sistemlerin ofis ve depo alanlarımıza montajıyla birlikte, mekanik veya kişi kaynaklı hataları en düşük seviyede tutuyoruz.

References 01
References 02
References 03
References 04
References 05
References 06
References 07
References 08
References 09
References 10
References 11
References 12
References 13
References 14
References 15
References 16
References 17
References 18
References 19
References 20
References 21